.

.

Лост Синџир ја воочи големината, 6000 lb. Капацитет, 10 ft. Воочи Големината И Лифт, 1-5/16 Кука Отворање

Лост Синџир ја воочи големината, 6000 lb. Капацитет, 10 ft. Воочи Големината И Лифт, 1-5/16 Кука Отворање

Мислење на купувачите:

DEN 1041.60
Износ
Залиха

Предмет : Лост Синџир Ја Воочи Големината.Капацитет : 6,000 lb.Воочи големината и Лифт : 10 ft.Мин.Меѓу Куки : 13 9/16 во.Се повлече за да го Подигнете Оценет Оптоварување : 69 lb.Спецификација : Предмет : Лост Синџир Hoist Load Капацитет : 6,000 lb Hoist Лифт : 10 ft Min.Меѓу Куки : 13 9/16 in Pull да се Укине Оценет Оптоварување : 69 lb Reeving : 1 Lever Должина : 16 5/16 in Hook Отворање : 1 5/16 in Brake : Вестон Стил Автоматско Brake Chain : Никел Plated Chain Должина : 10 ft Finish : Акрилик Yellow Standards : ANSI/ASME B30.21 Includes : Бродоградилиште Hook Hoist Заштита од Преоптоварување : Yes Manufacturers Гаранција Должина : 1 yr Hoist Планината : Кука Монтирани - Без Количка".

Декларирани својства

Најдобри предлози