.

.

Simplosophy: Exfoliating Назад Scrubber, Длабоко Чистење & Invigorate Кожата (Светло Сини)

Simplosophy: Exfoliating Назад Scrubber, Длабоко Чистење & Invigorate Кожата (Светло Сини)

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Да се ДОБИЈАТ овие ТЕШКО ДА се ПОСТИГНЕ МЕСТА : Полно тело, ексфолиране во една едноставна туш додаток.Нуди текстура, loofah-како површина која длабоко exfoliates.Употреба на грбот да чистење далеку масла и токсини, оставајќи чувство на кожата чиста и invigorated.ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ ЧИСТЕЊЕТО : должината на грбот scrubber, во комбинација со рачки на секој крај, го прави лесно да се стигне до вашиот целиот назад.На ткаенина се протегала за целосна покриеност на назад, па можете да целосно чистење со леснотија.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : двете рачки направи Назад Scrubber бриз да се користи.И кога ќе завршиш, да користат рачки за да се обеси во вашиот туш до следниот пат.Рачките се направени на јаже за лесно одржување, така што може да се добие дека длабоко чистење ќе цел.МАТЕРИЈАЛ СУШИ БРЗО ЗА СЛЕДНАТА УПОТРЕБА : Нашиот материјал се суши брзо, така што нема да се изгради на влага може да доведе до мувла и фаул мирис.Едноставно висат сува користење на едната страна на јажиња, па вашиот exfoliating назад scrubber е суво за следната употреба.ТРАЈНИ производи ЗА ПОМИНА УПОТРЕБА : Направен да трае, нашите Назад Scrubber е наменета да се користи постојано.Нашите водат ткаенина е стручно направена така што нема да рипувате кога се користи постојано.Боја : Светло Сина.

Декларирани својства

Најдобри предлози