.

.

APRbedding Супериорен 1000TC 18 Длабок Џеб 4pc Лист Set + 2pc навлаки за Креветчето/Бебе Кревет Бела Солидна Премиум 1000 Тема Count Египетски Памук

APRbedding Супериорен 1000TC 18 Длабок Џеб 4pc Лист Set + 2pc навлаки за Креветчето/Бебе Кревет Бела Солидна Премиум 1000 Тема Count

Мислење на купувачите:

DEN 2395.20
Износ
Залиха

Еластична,египетски Памук.Увезени. ♥ 100% Луксузен 1000 ТЦ Тешки Квалитет на Египетски Памук, Постелнина на Големопродажната Цена на Јавноста !!Прилагодливи еластична исечените го прави толку лесно да се стави на и полетување на вашиот кревет, кои можете дури и не треба да се укине на душек.Ние продаваме само квалитет на Предмети преку само THUMBLE GRY НИСКА ТОПЛИНА.СВЕДОК на лист добивање помек и блескав со секое миење.Креветчето/Бебе Кревет Големина : 1pc Опремени Лист 28"X52",1pc Рамен Лист 66"X96", 4pc навлаки 20"X30". 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Нашите производи се поткрепени со неверојатно услуги на клиентите; ние сме посветени да правејќи се дека имате одличен искуство, од моментот кога ќе поставите вашата нарачка до откако ќе започнат со користење на вашата нова постелнина.ЦЕЛ СЕГА, нема ризик.Нашите високо-квалитетни дизајни одговара на било какви оркестарот и остварување на крајната подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ.Најдобро за секоја соба во вашиот дом - спалната соба, гости, детска соба, одмор дома.

Декларирани својства

Најдобри предлози