.

.

BabyDoll Bassinet Лист, Светло Сина, 16 x 32

BabyDoll Bassinet Лист, Светло Сина, 16 x 32

Мислење на купувачите:

DEN 204.00
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Листови се задржи нивната боја се мијат по миење.Еластична агли за супер сит се вклопуваат.Ткаенина содржина : Поли/Памук.Машина Перат.Секогаш Имате Екстра Bassinet Лист Рака..Мека и пријатна, овие листови се вистинско доживување за бебето.Квалитетот е секогаш на прво место, нашата одлична состојба се задржи нивната боја се мијат по мијат и се виткаат агли за супер сит се вклопуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози