.

.

VQ Monty HD Дигитален Радио со AM & FM, Bluetooth & Аларм ShortWave Радио – Вистинско Дрво Случај Орев

VQ Monty HD Дигитален Радио со AM & FM, Bluetooth & Аларм ShortWave Радио – Вистинско Дрво Случај Орев

Мислење на купувачите:

DEN 1919.76
Износ
Залиха

BLUETOOTH ЗВУЧНИК - Лесно да го поврзете вашиот телефон, таблет или било кој уред за да стримувате музика, објави, и повеќе, за било кој настан со безжичната Bluetooth технологија.ГОЛЕМА РАДИО ИЗБОР - Со вграден-во high-definition радио, сега можете да уживате во сите ваши омилени радио станица во AM/FM, па дури и претплата-бесплатни програми.батерија не се вклучени.МУЛТИ ФУНКЦИЈА - Покрај тоа што е радио, Monty, исто така, има двојна аларм за вашиот кревет, како и USB напојување со порта за вашиот телефон/таблет!Многу поедноставно да имаат како будење бади за влечење дена!.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ ЗАВРШИ - Заврши во добар квалитет на дрво, Monty е направена од страна на страна, во изборот на бои.Покрај подобар естетски, дизајн нуди подобра акустика.Monty од VQ е компактен гроздобер стилизирана Радио и Bluetooth Звучник кој граничен дрво случај.Радио карактеристики традиционалните AM/FM, како и HD Радио приемот па можете да уживате во сите ваши омилени станици заштеда на нив до 60 достапни мемории.Bluetooth режим ви овозможува да го поврзете вашиот телефон за да стримувате вашата сопствена содржина.Она што ќе го слушнете ќе звучи фантастично, благодарение на целиот спектар 10 W јазик.Ако сте ставање Ретро Мини од кревет, ќе биде задоволна да знаат тоа функција двојна аларм clockand има дури и корисна USB порт за полнење на вашиот телефон/таблет додека пак snooze.

Декларирани својства

Најдобри предлози