.

.

DUWEN Виткање преносни шетач, Pram 3 во 1 Сет, Бебе Pushchair, Кабриолет, Свитлива, со детско Седиште за Автомобил, Carrycot, Бебешка pramAccessories, Дожд Маска, Footmuff, за Новороденче, од Ра?

DUWEN Виткање преносни шетач, Pram 3 во 1 Сет, Бебе Pushchair, Кабриолет, Свитлива, со детско Седиште за Автомобил, Carrycot, Бебешка

Мислење на купувачите:

DEN 11999.76
Износ
Залиха

? Лесен за носење, едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, на бебето може да седи во RV да патуваат во секое време. ?Реверзибилна Шетач може да задните соочуваат и пред се соочуваат со.Луѓе од различна висина не треба да се превиткуваат кога шета од handlebar е прилагодлив.Можете да zip исклучите крошна и bassinet да се мијат нив.Флексибилни предни тркала со 360 степен ротација направете го тоа лесно за вас да го контролираат целиот шетач. ?Уникатен и моден изглед носи силен визуелен ефект.Високото седење дизајн му дава на вашето бебе повеќе пространа се погледне и здив поздрав воздух. ?Пет-точка појасот, прилагодлив ширина и должина, прилагодлива должина, безбедно фиксни, интимни crotch и рамо за заштита на дизајн. ?Топло во зима и да се излади во текот на летото, сите сезони се универзални, три-начин дише дизајн е погодна за сите годишни времиња, зима е windproof и топло, летен е дише и кул. ?Лесен за носење, едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, на бебето може да седи во RV да патуваат во секое време.?Реверзибилна Шетач може да задните соочуваат и пред се соочуваат со.Луѓе од различна висина не треба да се превиткуваат кога шета од handlebar е прилагодлив.Можете да zip исклучите крошна и bassinet да се мијат нив.Флексибилни предни тркала со 360 степен ротација направете го тоа лесно за вас да го контролираат целиот шетач.?Уникатен и моден изглед носи силен визуелен ефект.Високото седење дизајн му дава на вашето бебе повеќе пространа се погледне и здив поздрав воздух.?Пет-точка појасот, прилагодлив ширина и должина, прилагодлива должина, безбедно фиксни, интимни crotch и рамо за заштита на дизајн?Топло во зима и да се излади во текот на летото, сите сезони се универзални, три-начин дише дизајн е погодна за сите годишни времиња, зима е windproof и топло, летен е дише и кул.

Декларирани својства

Најдобри предлози