.

.

uxcell Месинг Лепак Пиштол Млазницата Совети 0.08 x 3.9 го Понесе Големина Конус Замена за Топла Топење Лепак Пиштол

uxcell Месинг Лепак Пиштол Млазницата Совети 0.08 x 3.9 го Понесе Големина Конус Замена за Топла Топење Лепак Пиштол

Мислење на купувачите:

DEN 1072.80
Износ
Залиха

Материјал : Месинг, Внатрешен Дијаметар : 2mm / 0.08", Вкупна Должина : 100mm / 3.9", Нишка Големина : M11*1.25. На месинг тело млазницата е силен и издржлив, трае подолго од алуминиум млазници.Игла носот продолжување дизајн може да помогне да лепак во некои тесен простор, го прави вашата работа многу полесно.Опремен со гума o-ring, течење-доказ и лесно да се инсталира, да ви помогне да се прилагоди на позиции.Светлина и лесно да се изврши, совршена замена на старите млазници во специфична апликација тип за вашиот проект.Карактеристики : Опремен со гума o-ring, течење-доказ и лесно да се инсталира, да ви помогне да се прилагоди на позиции.Игла носот продолжување дизајн може да помогне да лепак во некои тесен простор, го прави вашата работа многу полесно.На месинг тело млазницата е силен и издржлив, трае подолго од алуминиум млазници.Карактеристики : Материјал : Brass Inner Дијаметар : 2mm / 0.08"Вкупна Должина : 100mm / 3.9"Нишка Големина : M11*1.25 Пакетот Вклучува : 1 x Месинг Лепак Пиштол Млазницата.

Декларирани својства

Најдобри предлози