.

.

X-DREE се Прилагоди на Seamstress Шиење Исхрана Крпа Владетел Лента Мерење Алатка 150cm/60 Скала 2 парчиња(Herramienta де medición де cinta costurera costurera costurera на medida sastre 150cm / 60' 'Escala 2 парчиња

X-DREE се Прилагоди на Seamstress Шиење Исхрана Крпа Владетел Лента Мерење Алатка 150cm/60 Скала 2 парчиња(Herramienta де medición

Мислење на купувачите:

DEN 2164.80
Износ
Залиха

Димензија : 154.5 x 1.8 cm/60.8 x 0.7"(L*W); Главна Боја : Бела Тежина : 35g.Пакет Содржина : - 2 x Крпа Владетел.Име на производ : Крпа Владетел(Nombre del producto : Regla де tela.Материјал : Крпа(Материјал : Tela.Се прилагоди на Seamstress Шиење Исхрана Крпа Владетел Лента Мерење Алатка 150cm/60" Скала 2pcs Soft, флексибилни и подвижни.Помогне да ја проверите вашето тело податоци и да се задржи добро здравје.Може да се користи мерка големина, да знаете вашиот напредок ако сте на диета.Опис на Spanish Herramienta де medición де cinta costurera costurera costurera на medida sastre 150cm / 60' 'Escala 2pcs Dimensión : 154.5 x 1.8 cm / 60.8 x 0.7' '(L * W); Боја на директорот : БЛАН-O y rojo Escala : 150 cm / 60' '; Peso : 35 g Contenido del paquete : 2 x Regla де tela Nombre del producto : Regla де tela Material : Tela.

Декларирани својства

Најдобри предлози