.

.

Dee Цие Лаборатории Формула 303 Максимална Сила Сите Природни средство за Опуштање Таблети, 250 Таблети Сите Природни Мускулите Relaxant содржат Магнезиум за Болка во Муск

Dee Цие Лаборатории Формула 303 Максимална Сила Сите Природни средство за Опуштање Таблети, 250 Таблети Сите Природни Мускулите Relaxant

Мислење на купувачите:

DEN 1111.20
Износ
Залиха

Dee Цие Лаборатории Формула 303 Природни средство за Опуштање, физичко помош за мускулен спазам, напнатост и стрес.Формула 303 е сите природни билни лек дека harnesses на лековити својства на валеријан корен, страст цвет, и магнезиум да ви обезбеди со опуштеноста на мускулите, стрес олеснување, како и природни ослободување од мускулна болка, заедничка болка, нога cramp олеснување, и стрес олеснување.Совршено формулиран биланс на Валеријан Корен, Страст Цвет, и Магнезиум за болки во мускулите олеснување и многу повеќе.Формула 303 е направен од природни состојки и може да имаат карактеристична питу мирис, вкус и боја на таблети може да варираат.Глутен Слободни, Не-ГМО, произведени за речиси 60 години во САД во ФДУ регистрирани и прегледани објект во целосна усогласеност со моментален Good Manufacturing Процеси.Болката во мускулите.Грчење на мускулите.Заедничката болка.Стрес.Напнатоста во мускулите.Болка асоцирани со мускулна штета од повлече.Напнатост и стрес.Блага несоницата.

Декларирани својства

Најдобри предлози