.

.

SHINESTAR G25 LED Свет Светилки, Јасно Lumiled Светилки за Бања, Суета, Огледало, 60W Противвредност, E26 Стандард База, дневна светлина 5000K, Целосно Dimmable, УЛ Наведени, 8-Пакет

SHINESTAR G25 LED Свет Светилки, Јасно Lumiled Светилки за Бања, Суета, Огледало, 60W Противвредност, E26 Стандард База, дневна светлина

Мислење на купувачите:

DEN 527.76
Износ
Залиха

Заштеда на енергија G25 LED Свет Светилки(6 W) : Еквивалентно на 60 W блескаво сијалица, емитуваат 600 лумен светлината, спаси 90 проценти електрична енергија.Летно 5000 K Ретро Сијалица : Обезбеди гроздобер и исклучителна се погледне за вашето место, идеални за користење во дневни соби, спални соби, бања и сл.Совршен Затемнување Перформанси : Компатибилен со Triac Dimmer, можете да ја прилагодите осветленоста непречено според вашите потреби.Широка Примена : Погоден за шминка огледало светлина и бања суета осветлување тела, сала droplight, pendant светлина, декорација светлина или било светло тела со E26 приклучок, лесна инсталација.Одлични Перформанси : Околу 30.000 часот животниот век, инстант без одлагање, нула треперење, не зуењето звук.Ние обезбедуваме грижете се-бесплатна услуга на 3 години за нашите клиенти.Купи со доверба!.

Декларирани својства

Најдобри предлози