.

.

ZXY-NAN 3D LED Светилка Осветлување USB Шарени Лава Светилки Ден на Мајката

ZXY-NAN 3D LED Светилка Осветлување USB Шарени Лава Светилки Ден на Мајката

Мислење на купувачите:

DEN 1816.80
Износ
Залиха

● Креативни 3 D светилка е иновативна и креативна уметничка атмосфера, акрилик на оптички водич плоча ѓубриња воведен во светлината процесот за контрола врежани различни 2 D графика, 3 D визуелни ефекти, LED извор на светлина, и допир-чувствителни switch.Smart допир switch седум бои и седум-промена на бојата : црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова, бела.1 и блескави бои. ● КУЛ подароци и украси ДОБРО ЗА ПРОСТОР - Креативни светилка роденденски подарок е идеален одмор, деца, возрасни, семејство, пријатели, девојки и најблиски.И лесно може да заличи на вашиот живот. ● моменталната патека : (1) 5 V напојување, USB кабел, (2) 3-АА батерии НАПОМЕНА : пакетите со помош на USB кабел, но не и батеријата.Едноставна и сигурна инсталација - Модерен светла дозволите вашиот дом (како дневна соба, трпезарија, спална соба, кујната, ходникот) или канцеларија за да го осветлите пријатен осветлување.Ако квалитетот на производот не е добро, ве молиме контактирајте не директно.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози