.

.

Okuyonic Лесно да се Инсталира Хроматска 50PCS LED Светилка Монистра 12V LED Светилки за Индустриски Материјали за DIY Осветлување Проекти(Шарени Бавно Флеш)

Okuyonic Лесно да се Инсталира Хроматска 50PCS LED Светилка Монистра 12V LED Светилки за Индустриски Материјали за DIY Осветлување

Мислење на купувачите:

DEN 374.16
Износ
Залиха

Својот висок квалитет може да ги задржи своите високи перформанси за долго време, и тоа е издржлив, во меѓувреме, боја на светлина е светла.Светлината монистра се мали и лесни за инсталација и употреба, квалитетот е загарантирана, и може да се користат со доверба.Со факултативниот мулти-боја, како ПРЕДВОДЕНА мушка одговара за различни употреба сценарија.Чист бакар жица е со одлична електрична спроводливост, кој не е лесно да се оштети.За електронски професионалци или ентузијасти употреба, како светилка мушка е да работи како голем асортиман на емитуваат светлина диоди.

Декларирани својства

Најдобри предлози