.

.

Пакување од 25 G40 Led Замена Светилки 1W Shatterproof Свет сијалица се вклопува E12 или C7 Candelabra Завртка База Сиднеј, 1.5 Инчен Dimmable Светилки за Внатрешна Отворено Патио Оркестар?

Пакување од 25 G40 Led Замена Светилки 1W Shatterproof Свет сијалица се вклопува E12 или C7 Candelabra Завртка База Сиднеј, 1.5 Инчен

Мислење на купувачите:

DEN 479.52
Износ
Залиха

Заштеда на енергија led лампи : G40 led string светилки имаат candelabra завртка база, која се вклопува c7 и e12 штекерите (подножјата).Секое парче 120v или 1w Еднакво на 5 Вати традиционалните блескаво светилки.Ул наведени водоотпорен светилки за внатрешна и надворешна употреба.Shaterproof сијалица : Ова доведе g40 јасно светилки направени од пластика, многу shatterproof од традиционалните стакло сијалица тип. 1.5" свет led светилки. 25 смета led светилки по пакет.Dimmable : Јасно пластика светилки фрлија шарени сјај.Dimmable lumiled светилки ќе биде совршена декорација светла за вашата градина, двор, тераса и балкон, тие се исто така одлични декоративни осветлување за внатрешна свадба партија.Лесен за инсталација : G40 светилки се совршена комбинација на модерната технологија и гроздобер стил, вие само треба да завртка светилки во празниот приклучоци, тогаш можете да уживате во гроздобер атмосфера.Долго служат живот : 20000h животен век, што е 833 ден за стабилна и светла кои служат, заштеда на трошоци и hassel слободни.Транспарентен мулти боја свет g40 led замена светилки candelabra завртка база e12 светилки Пакет на 25 светилки Замена shatterproof светилки за g40 насоки Ул наведени за внатрешна и надворешна комерцијална употреба. 1w секоја сијалица.

Декларирани својства

Најдобри предлози