.

.

Giftgarden 36 Инчи Големи Летачки Полици за Ѕидот во Собата на 3, Селски Слика Помеѓу Ѕидот Полица за Спалната соба, Кујна Бања Дневна Соба Расадник Екранот, 3 Различни Гол?

Giftgarden 36 Инчи Големи Летачки Полици за Ѕидот во Собата на 3, Селски Слика Помеѓу Ѕидот Полица за Спалната соба, Кујна Бања Дневна

Мислење на купувачите:

DEN 1343.76
Износ
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЛЕБДИ ПОЛИЦИ : За складирање, tidying и прикажување на Knick-Knacks, колекционерски предмети, книги, тегли, шишиња, бања производи, уметност, снимање албуми, списанија, funko поп, децата читања и играчки во градинка и така натаму на ѕидот.Тие, исто така може да биде фото помеѓу лесно прикажување на вашите омилени слики рамки и фото албуми.Работ на долг варијабилна полица може да се спречи предмети од испаѓање или лизгање напред.ЕДНОСТАВЕН СТИЛ ЅИД SHELVING : земјата-селски дизајн и елегантен изглед ги прави декоративни ѕид полици не само што го подобруваат чувството на убавина на производот сам по себе, но, исто така, дава исклучување на домашни и природни атмосфера, на површина ќе се стави во.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Со пред-drilled дупки и потребните додатоци, вклучувајќи leveler, можете да ги инсталирате овие слика помеѓу полиците многу брзо.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : долг варијабилна полиците се направени од високо квалитетна МДФ одбор, кој е здрав и трајни производи за долгорочна употреба.СПЕЦИФИКАЦИИ : 3 pack дрвени полици за ѕид содржат 3 различни димензии : Голема полица 35.82 x 5.51 x 2.67 инчи, Средни полица 35.82 x 4.68 x 2.32 инчи, Мала полица 35.82 x 3.85 x 1.96 инчи.Можете да креирате вашиот омилен монтажа уредување на различни начини.

Декларирани својства

Најдобри предлози