.

.

MDLUU Рачно ткаени Кошница, Плетен Кошница, Врба Кошница, Храна Служат Кошница за Леб, Овошје, Зеленчук Складирање, Подарок Кошница

MDLUU Рачно ткаени Кошница, Плетен Кошница, Врба Кошница, Храна Служат Кошница за Леб, Овошје, Зеленчук Складирање, Подарок Кошница

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од природни врба, еко-пријателски, трајни и перат.ГОЛЕМИНА : Рачно ткаени кошница мерки за прибл. 11.8" x 3.2"(D x H), големини може да се разликуваат ±1".ЛЕБ КОШНИЦА : да се Користат како леб кошница да се доказ леб или служат леб кога има гости за вечера.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : да се Користат како овошје кошница и зеленчук кошница да се задржи шалтери чисти.Исто така одлична за организирање на занаети материјали, зачини, guestroom материјали или да го користите како Велигден кошница, денот на Благодарноста, Божиќ подарок кошница.РУСТИКАЛЕН СТИЛ : Природен материјал со својата оригинална боја додава еден допир на леснотија и свежина во вашиот дом оркестарот како акценти.Кошници се совршен за чување на сите видови на работи : од леб на трпезариска маса за пешкири во бањата.Традиционалните плетен кошница може да одговара на било какви внатрешни работи и додадете селски допир да вашиот дом оркестарот.Нашите природни плетен кошница е безбедно за што служи и прикажување на леб, овошје и зеленчук.Тоа е исто така одлична за организирање на работите за да се задржи маси и шалтери чисти.Карактеристики : Материјал : Врба Кошница Дијаметар : 11.8" Кошница Висина : 3.2" Пакетот Вклучува : 1× Плетен Кошница.

Декларирани својства

Најдобри предлози