.

.

YonGoo 2 парчиња Силиконски Леќа Капа за GoPro Херој 8 Црна Адсорпција Заштитна Маска Додатоци Црна

YonGoo 2 парчиња Силиконски Леќа Капа за GoPro Херој 8 Црна Адсорпција Заштитна Маска Додатоци Црна

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Компатибилен со Go Pro Херој 8 Црна.Совршен Дизајн со Адсорпција Заштитна Леќа Капа и Маска, адсорпција дел внатре помогне да се држиме до камерата повеќе stably.Висок Квалитет Премиум Силиконска Гума Материјал, Издржлив и Меки, Лесни, Лесно да се носат.Обезбедување на вонредни заштита, заштита на вашата Go Pro Херој 8 објектив Црна од прашина, гребнатини и штета.Пакет Содржина : - 2 X Леќа Адсорпција Заштитна Капа.

Декларирани својства

Најдобри предлози