.

.

BRITE ЅВЕЗДА Сребро 18-Инчен Icicle Лажен - 2000 Насоки ... (6)

BRITE ЅВЕЗДА Сребро 18-Инчен Icicle Лажен - 2000 Насоки ... (6)

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

Убава Сребро Лажен Насоки.Дава Icicle Изгледа Да Се Украси.Одлично За На Божиќ Дрво, Гарланд, Nativities И Повеќе!.Секое Влакно Мерки За Прибл. 18 Инчи.Содржи 2,000 Насоки.Пакет Количина : 1 Сребрена виси icicle насоки.Сет од 2.000. За најдобри резултати : енергично се тресат пакет, овие пластика се лесни icicles понекогаш се придржуваат до едни со други.За да се оддели, малку меѓу прстите, како можете да ги отстрани од картичката.

Декларирани својства

Најдобри предлози