.

.

Прекрасна Бебе Бебе Магнетни Модални 2 Парче Gown и Капа Сет

Прекрасна Бебе Бебе Магнетни Модални 2 Парче Gown и Капа Сет

Мислење на купувачите:

DEN 1056.00
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Свилен Мека Модални.Увезени.Магнет затворање.Машина За Миење.Нашите магнетни вреќа gown, кој заштеда на време магнетни сврзувачки елементи и не over-the-главата дизајн, ќе имаат новороденчињата облечени во jiffy додека значително намалување на нивната изложеност на зиморничав воздух.Брз пелена пристап на дното на gown за чести ноќ промени го прави животот полесен за нови мајки и татковци, а не обратно.Вклучува појавување на реверзибилна шапка.Парови совршено со координирање ќебе и лигавче да се направи крајна бебе подарок за родителот и бебето.Модални е сертифициран како 100% Био-базирани ткаенина од страна на американското министерство за Земјоделство, одговорно farmed од Beechnut дрвја.Затворена дното за дополнителна топлина.Mitten манжетни за заштита на новороденчињата од гребење себе.Одлично за нови мајки и татковци во текот на ноќта changings.Нашите магнетни модални gown и појавување на реверзибилна шапка кој нашата заштеда на време smart блиску магнетни сврзувачки елементи и не over-the-главата дизајн, ќе имаат новороденчињата облечени во jiffy додека значително намалување на нивната изложеност на зиморничав воздух.Брз пелена пристап за чести ноќ промени го прави животот полесен за нови мајки и татковци, а не обратно.Gown може да се носи под swaddle.Вашето бебе ќе биде удобно и пријатно во било која пригода.

Декларирани својства

Најдобри предлози