.

.

ZANFUN Топла Тебе Гел лак со Led Помине Светилка 2021 TIK Tok Мода Помине Уметност за Полнење Нови Нокти Гел со Ноктите Фен

ZANFUN Топла Тебе Гел лак со Led Помине Светилка 2021 TIK Tok Мода Помине Уметност за Полнење Нови Нокти Гел со Ноктите Фен

Мислење на купувачите:

DEN 81.36
Износ
Залиха

Се применуваат База на грб прво, што може да се направи полски трае подолго, лек со LED светилка.Мала тежина и лесен за носење, тоа е совршен подарок за другите.Доаѓа со безболно меки нокти светлина која ја елиминира вашиот страв од повреда на рацете, која е различна од други висока моќност машина. ????【За заштеда на енергија и ефикасна】 Вие не треба да се користи многу, само мала количина може да направи голем ефект.Се применуваат на база на грб да го продолжи носат на лак.Се повлече На затворање. Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.Може да се излечи со LED светилка Долго траат најмалку 3 недели, убавина и супер светол нокти за вас.Овој комплет за нокти е идеален за домашна употреба или салон употреба,но, исто така, може да биде совршен подарок за денот на Мајката, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, и Свадба Годишнината.Лесна смена, само во минута. ????【Најдобар Подарок Избор】 Убави бои може да се направи да се издвоите за секоја прилика. Целосно се тресат до полска, тоа може да се направи полски боја биде избалансиран.Висок квалитет и стручни впие-исклучување на лак, но најниска цена. Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес.Боја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување,позадина,итн.Долго траат најмалку 3 недели, убавина и супер светол ноктите. Се применуваат полски директно, лек со led светилка за 2-3 минути или лек со LED светилка за 60 секунди; кога ќе се исуши, ќе се применуваат 2 слој и се излечи со LED светилка повторно.Не штети на кожата и очите и нема да предизвика било какви се прегрее.Ова е ниска цена промотивен производ, така што се користат обични испорака метод за Испорака време е за 10-17 дена. Капут со отстранлив topcoat, што може да се направи боја повеќе светол, а потоа и потполно да се излечи со LED светилка.Карактеристики : Здрави и еколошки состојка.Заштеда на време и пари. ????【Со 2 во 1 Извор на Светлина】 ги Комбинираат најдобрите на двете помине светилка и LED светилки. ????【Лесно да се Примени】 На лак е направен од високо-квалитетен материјал, што го прави потенки, повеќе дише, и полесно да се применуваат врз вашите нокти.Пакет содржи : 1 x температура на боја на ноктите гел лак 1 x Мини Помине Roaster Користење на чекори : Чекор 1.Ако сакате повеќе боја, ќе треба да додадете количина.

Декларирани својства

Најдобри предлози