.

.

Кулер за лаптоп Стојат, SEPTLCYM Лаптоп Компјутер Ладење Подлога со 2 Боја се Менува LED Фанови, 6 Висина Нивоа, 180 степени Rotatable Телефон Таблета Книга Носител (Бела)

Кулер за лаптоп Стојат, SEPTLCYM Лаптоп Компјутер Ладење Подлога со 2 Боја се Менува LED Фанови, 6 Висина Нивоа, 180 степени Rotatable

Мислење на купувачите:

DEN 600.00
Износ
Залиха

Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол, и прикажување на монитор.НИСКО ниво на БУЧАВА ФАНОВИ со мулти-боја, менување на светилките : 2 молчи фанови, не влијае на вашата работа или на слободното време.SEPTLCYM Лаптоп Ладење Подлога со 2 USB Напојува Тивка Фанови Компатибилен со i Pad и Mac Book, Прилагодлив Лаптоп Таблет Компјутер Кулер Стојат Столб со 180 степени Rotatable Телефон Книга Носител на Функција : 2 ладење фанови со боја-промена lights Fast топлина дисипација, не повеќе досадни прашања предизвикани од прегрее лап-топ компјутери. 6 Прилагодливи височини се Прилагодат на различни право да седи на телото потреби.Мулти-functional With 180 степени rotatable круг носител во средината на таблата.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : 8 анти-пропадна на силиконски влошки на панелот, спречување на гребнатини на вашиот сакан уреди.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Моќ извира покриени од еден ден.

Декларирани својства

Cooling method:
2 fans
Fan rated power:
0.6W
Fan rated speed:
2,700RPM±10%
Fan air volume:
2.0CFM
Fan noise level:
about 30dBa
Fan life:
over 10,000 hours (regular use)
Fan power supply:
USB powered
Material:
ABS plastic + non-slip silicone
Maximum load:
about 110lbs
Tips:
If the cooling effect is not obvious, please ensure that there is no dust build-up in the air vents of your device. :
Note:
1. There may be slight size deviations due to manual measurement, different measuring methods, and tools. :
2. The picture may not reflect the actual color of the item because of different photographing light, angle, and display monitor. :
Includes:
1 X Cooling Pad :
1 X USB Power Cable :
1 X Manual :

Најдобри предлози