.

.

Автомобил Грејач, Автомобилот ветробранското стакло Фан 12V 150W Преносни Греење и Ладење Навивачите 2 во 1 на Сцени за Брзо Греење Одмрзне Defogger Вентилаторот за Ладење

Автомобил Грејач, Автомобилот ветробранското стакло Фан 12V 150W Преносни Греење и Ладење Навивачите 2 во 1 на Сцени за Брзо Греење

Мислење на купувачите:

DEN 1087.20
Износ
Залиха

Нашиот автомобил грејач има два начини, греење или ладење на воздухот.Значи, тоа не само што може да се користи како мини грејач во зима, но, исто така, може да се користи како вентилатор во лето.Уживајте во топла возење во студена зима.Користење за Одмрзне, defogger, demister и снег се отстрани.Компактна големина, преносни и удобен да го инсталирате.Можете да се прилагоди на агол според вашата желба.Многу лесен и едноставен за употреба!.Оваа грејач не користите гас, само енергија од алтернатор што го прави најефикасен начин да се остане топло.Со овој автомобил грејач demister за чистење на мраз, магла, магла на вашето возило е шофершајбната брзо, топлината на атмосферата на вашиот автомобил, и тоа не треба да чека во ладно време, осигурајте се дека вашиот возење безбедност.Оваа авто грејач направени со ABS материјал што не се крши лесно.Со својот одличен дизајн и квалитет на кабел, нема кревка делови, Изградена-во осигурач, автоматски електричната енергија заштита.YORSMI Овој автомобил Грејач е во можност да се залепи за анти-пропадна подлога или фиксна со двострано лепило кое било место каде што сакате автомобил или комбе.Само приклучете во запалка приклучок за штекер и отворете го.Компактна големина, преносни и удобен да го инсталирате, Со топла и ладна switch.

Декларирани својства

Најдобри предлози