.

.

BARMI Куче Кадифен Играчки Куче Играчки Писклив Интерактивни Полнети Куче Играчки за Големи се Одгледуваат на Мали и Средни Кучиња Кутре

BARMI Куче Кадифен Играчки Куче Играчки Писклив Интерактивни Полнети Куче Играчки за Големи се Одгледуваат на Мали и Средни Кучиња

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

✿Придружник и ЗабаваПисклив куче играчка обезбеди повеќе да се забавуваат да се ослободат досада, за неколку часа.Овие симпатична играчки, исто така, може да се користи да се игра затегнување на војната играта или да се извлече игра. ✿Трајни Изолација ткаенина со водоотпорен слој, Повеќе здрав отколку обичните крпа.Повеќе здрав отколку обичните крпа.Јажето нога исто така, може да се прошири употребата на живот на играчки. ✿Чистење на забите и Одржување на ЗдраваМек материјал може да помогне да се чисти вашиот кучиња' забите и масажа на непцата, без повреда на нив.Зголемување на вежби со играње со играчки ќе ги задржи здрав. ✿Уникатен ДизајнТрајни куче играчка со животински лик дизајн е совршен за кученце, мали, средни и големи кучиња (Не се препорачуваат за агресивни chewers). ✿ПредлогКако и секоја друга играчка, нашите куче играчки не се неуништив.Ние препорачуваме под надзор на игра, и навремена замена на скршените оние.

Декларирани својства

Најдобри предлози