.

.

LG G5 Пријатели 360 КАМЕРИ LG-R105 (Меѓународна Верзија, Нема Гаранција)

LG G5 Пријатели 360 КАМЕРИ LG-R105 (Меѓународна Верзија, Нема Гаранција)

Мислење на купувачите:

DEN 1271.76
Износ
Залиха

Dual 13 MP Сензори.Широкопојасни Леќи.Евиденција 2К 360 Видео. 5.1-Канален Опкружувачки Звук.Компатибилни micro SD, Испратите на Google Street View, You Tube360, Батерија 1200m Ah.Не може да биде вклучен без надворешна меморија е вметната.

Декларирани својства

Најдобри предлози