.

.

Fishawk Домување, 60M/195FT Подводни Домување, за A6500 A6000 A6300

Fishawk Домување, 60M/195FT Подводни Домување, за A6500 A6000 A6300

Мислење на купувачите:

DEN 914.40
Износ
Залиха

Со прецизно сечење на секоја копче, можете да притиснете на копчињата за контрола на камерата слободно, како сакате.Овој случај ви овозможува да земете добар и јасни слики подводни до 60m или така.Опремени со ладна чевли интерфејс, можете да планината некои уреди за да го користите заедно. 1/4in завртка дупки на дното се користи за да бидат фиксни за нуркање се справи и одржувањето стабилна подводни.Посебно дизајниран за Sony A6000/A6300/A6500 камери.Посебно дизајниран за Sony A6000/A6300/A6500 камери.Опремени со ладна чевли интерфејс, можете да планината некои уреди за да го користите заедно. 1/4in завртка дупки на дното се користи за да бидат фиксни за нуркање се справи и одржувањето стабилна подводни.Овој случај ви овозможува да земете добар и јасни слики подводни до 60m или така.Со прецизно сечење на секоја копче, можете да притиснете на копчињата за контрола на камерата слободно, како сакате.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Material:
PC + Stainless Steel + Optical Glass + Silicone
Color:
Dark Blue
Compatibility:
for Sony A6000/A6300/A6500
Depth(Max):
60m / 195ft
Working Temperature:
0-40°(32-104F)
Weight:
Approx. 1.5kg
Packing List:
1 * Case :
1 * O Seal Ring :
1 * Lanyard :
1 * Hanging Rope :
1 * Lens Cloth :
12 * Anti-fog Inserts :
1 * Silicone Wheel A :
1 * Silicone Wheel B :
1 * Silicone Wheel C :
1 * Back Cover :
1 * Lens Protective Cover :
1 * User Manual :
Camera and other terms are not included. :

Најдобри предлози