.

.

Petyoung Мали Миленичиња Спиење Миленичиња Куќа Спиење Гнездо Мали Миленичиња Троседот Куќа Погоден за Еже Стаорец Хрчак

Petyoung Мали Миленичиња Спиење Миленичиња Куќа Спиење Гнездо Мали Миленичиња Троседот Куќа Погоден за Еже Стаорец Хрчак

Мислење на купувачите:

DEN 2157.60
Износ
Залиха

Симпатична форма, привлекува вашите миленици внимание.Мека дизајн, нуди вашето домашно милениче топол и удобен дом.Како празници или празници подарок за пријателите и семејството.Со само еден влез, обезбеди и мистерија место за вашето домашно милениче.Направени од памучен материјал, цврсти, трајни и долг животен век.Опис Направени од памучен материјал, цврсти, трајни и долг животен век.Симпатична форма, го привлекува вашето домашно милениче' s внимание.Мека дизајн, нуди вашето домашно милениче топол и удобен дом.Со само еден влез, да обезбеди мистерија место за вашето домашно милениче.Како празници или празници подарок за пријателите и семејството.Спецификација - Боја : Тигар Леопард Теле Зебра Fawn ( Опционално )- Материјал : памук - Големина : 14* 14* 16cm/ 5. 5* 5. 5* 6. 3во Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4- 1. 18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Вклучувајќи 1* Мали Миленичиња Спиење Куќа 4* куки 1* подлога ( случаен боја ).

Декларирани својства

Најдобри предлози