.

.

XCTLZG со Врвот Полица Крпа Потоплите, Електрични Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Железнички Загрева Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик Крпа Потоплите Решетката за Бања

XCTLZG со Врвот Полица Крпа Потоплите, Електрични Ѕид Монтирани Крпа Потоплите Железнички Загрева Багажник, на 304 Нерѓосувачки Челик

Мислење на купувачите:

DEN 7763.76
Износ
Залиха

Одличен Изглед : Брусен злато површински третман процес, свила сатен-како визуелен ефект, давајќи крпа управување со вонредни благородна и елегантен декоративен ефект.Не-токсични и невкусна, не исчезнува, без промена на бојата.Висок квалитет : 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни и мазна површина.Лесен за инсталација : Овој простор за заштеда на ѕид-монтирани крпа потоплите нуди два начина на жици (hardwired/plug-in).Дали имате нова бања или се надградбата една, нашите warmers се комбинираат практичност & декорација, вие не треба да пропуштите.Безбеден и сигурен : IP56 ниво на dustproof и водоотпорен стандарди, водоотпорен switch дизајн, до 6 месеци од водоотпорен и анти-истекување на тест.Се обезбеди безбеден и се грижи-слободна употреба.Ако има какво било сомневање или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе резервни без напор да ги реши и да ви донесе со добар шопинг искуство.Напон : 110 V/220 V Моќност : 80 W Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Греење time : 5min Појдовни на ветер : право појдовни линија Температура : 45 °± 5 Водоотпорен одделение : IP56 Она што се вклучени : 1pc крпа потоплите рек + Инсталација на додатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози