.

.

Метал Bahroom Организатор Ѕид-Монтирани Бања Рек Ноктите за Слободни Нема Вежба Мултифункционален Сребро Бела Црна Решетката за Бања Перална Голем Капацитет Простор

Метал Bahroom Организатор Ѕид-Монтирани Бања Рек Ноктите за Слободни Нема Вежба Мултифункционален Сребро Бела Црна Решетката за Бања

Мислење на купувачите:

DEN 5420.64
Износ
Залиха

★[Простор Saver] - Можете да го зголеми вашиот простор со овој ѕид-монтирани Бања Решетката.Од решетката е ѕид-монтирани, таа е инсталирана во агол од ѕид, кој заштедува простор на прикажување на самостојна решетката и оние за тоалет.И 3-ниво багажник има голем капацитет за вашите елементи. ★[Избрани Материјали и Квалитетот] - Одбраната на А-ниво нерѓосувачки челик материјал се со парична казна квалитет.Се применуваат напредни фалсификување и полирање техники и стабилна структура која се осигура безбедноста на производот. ★[Лесно да Инсталирате и Користите] - Без дупки и ноктите се потребни и на тој начин прави никаква штета на ѕидот.Можете да ги видете објектите во поглед значи дека заштедите на време да се бараат и ставање далеку нив. ★[Мулти-Функција] - не може да се користи само во бањата, исто така перална, kichen или спалната соба accoding да вашата потреба, во било агол на ѕидот. ★[Исклучителен Дизајн] - Направени од полирање нерѓосувачки челик и обложен челик кој е едноставен, но грациозни.Бања е место каде што вие и вашите членови на семејството да се земе врнежи и да се релаксираат вас самите, толку едноставен стил и уредни организатор направи да се чувствуваме удобно.Можете да го зголеми вашиот простор со овој ѕид-монтирани Бања Решетката.Бањата за складирање организатор елиминира средена, го ослободува кабинет простор, заштедува време и нерви на пребарување преку кабинети и countertops, ви дава удобност во животот.★ Спецификации : - Пакет содржина : 1 бања организаторот.- Видови : Постојат 3 видови на различни големини, ве молиме погледнете ги деталите во слики.★ Answer : ___________________________ Note : - Одликувања и други предмети кои не се вклучени во опфатот на понудата.- Бидејќи екран е погодена од камера или други фактори, ќе има мало мерење грешки и боја разлики во рамките на нормалниот параметар опсег.★ Инсталација : Овие производи се погодни само за да се инсталира на ѕидовите со цврста површина, како што мермер, стакло, метал, цврсто дрво и керамика.★ Одлична Услуга : - Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!- Ние и ветуваме на брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.

Декларирани својства

Најдобри предлози