.

.

MENGXINJLGB Трајни производи за Години на Употреба Нерѓосувачки Челик Крпа Анти- ' Рѓа Крпа Рек 40cm/ 50cm/ 60см/ 70cm/80cmMultifunctional Род Тоалет и Бања Складирање Рек Лесно да се Инста

MENGXINJLGB Трајни производи за Години на Употреба Нерѓосувачки Челик Крпа Анти- ' Рѓа Крпа Рек 40cm/ 50cm/ 60см/ 70cm/80cmMultifunctional

Мислење на купувачите:

DEN 583.20
Износ
Залиха

Креирај еден лесен-ќе и удобна атмосфера во вашата бања со оваа бања пешкир држачот.Се постигне релаксирана, спа како бања со неврзан бања хардверски додатоци.Трајни и високо-квалитетни, лесно да се задржи чиста и употреба.Ѕид-монтирани дизајн, мода и простор за заштеда.Можете да инсталирате во бања, бања, тоалет и на други места.Модерен дизајн, е посебна декорација за вашиот тоалет.Практично не работи за вас, издржлива и корисна.Универзален дизајн, можат да се применат на различни прилика.Еко-пријателски материјал, исклучителен дизајн, е безбедно и корисно.Чување на решетката може да помогне да се одржи вашата облека и крпа.Има трајни, долго-траен заврши за да помогне да се спречи оштетување, дупка или бојата, па можете да уживате во поглед ќе љубов за живот.Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки челик Должина : 40cm/ 50cm/ 60см/ 70cm/ 80см Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Крпа Рек Забелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!Дел од секојдневниот живот, овој ѕид-монтирани крпа носителот носи цел и стил да се бања.

Декларирани својства

Најдобри предлози