.

.

NCWZYY 2 Слој на Алуминиум Бања Пешкир Управување со Држачот за Ѕид Туш Полица Метал Хотел Тоалет Организатор Грб Rack (Димензии : 40cm)

NCWZYY 2 Слој на Алуминиум Бања Пешкир Управување со Држачот за Ѕид Туш Полица Метал Хотел Тоалет Организатор Грб Rack (Димензии

Мислење на купувачите:

DEN 2826.24
Износ
Залиха

Изработени од нерѓосувачки челик, силни и издржливи.Згусне база, цврст и непоколеблив.Силна отпорност на корозија и издржливост.Монтажа база, нема траги од инсталацијата, убава и великодушни.Нашиот ѕид закачалки куки може да биде цврсто прикачен на стакло, плочки, челик, дрво, пластика и сите видови на мазните површини.Функција : Изработени од нерѓосувачки челик, силни и издржливи.Згусне база, цврст и непоколеблив.Силна отпорност на корозија и издржливост.Монтажа база, нема траги од инсталацијата, убава и великодушни.Нашиот ѕид закачалки куки може да биде цврсто прикачен на стакло, плочки, челик, дрво, пластика и сите видови на мазните површини.Боја : Сребро. Материјал : алуминиум легура, aluminum Bearing капацитет : 10kg Size : 40cm,50cm пакет : 1*крпа racknotes Please овозможи мало отстапување во мерењето.Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Ви благодариме за вашето разбирање.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.

Декларирани својства

Најдобри предлози