.

.

Негата на Бебето Кадифен Ќебе со Слон Applique на Сива Dot Моделот (слонова коска, Неутрален, 30x40)

Негата на Бебето Кадифен Ќебе со Слон Applique на Сива Dot Моделот (слонова коска, Неутрален, 30x40)

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : Нашата Негува ќебе е направен од супер мек кадифен на платно со 3 D слон везени applique, од една страна, со спротивставени обврзувачки.Направени со висок квалитет на изработка и великодушно големина 30 инчен x 40 инчи соодветни за новороденчињата да ги години.МЕКИ И УДОБНИ : Негува бебе ќебиња се топло и пријатно за новороденчињата и доенчињата без компромитирање на дизајн.Изработен од екстра мек руно ткаенина за дополнителна удобност против бебешка кожа.Машина перат за лесно се грижи.ОДЛИЧНА ЗА УПОТРЕБА ДОМА И НА пат : Совршен за snuggling и милување дома или да се користат на подот за стомак време.Исто така се идеални додека патуваат во шетач, бебешко столче и како промена на подлога итн.Додади слика проп картичка за да направите секој момент.ОДЛИЧНА НОВОРОДЕНЧЕ И НОВИ МАЈКА ПОДАРОК : Одлично бебе туш, бебето подарок, и нови мајка подарок идеја.Може да се извезени за персоналните подарок.ЛЕСНО ГРИЖА, со ВИСОК КВАЛИТЕТ : Имагинација Негува ќебиња се многу лесно да се грижи за, и може да биде машина изми за долготрајна употреба.Издржливи ткаенини не се намалат или исчезнат.Бебето ќе се завиткани во топлина и мекост со овој лесен руно бебе ќебе кој Слон вез на сив точка.На неутрален дизајн ќе се надополнуваат секое бебе е расадник.Оваа 30" x 40" ќебе е совршен за употреба дома, на пат, за милување, snuggling и стомак време.

Декларирани својства

Најдобри предлози