.

.

Меѓународни Концепти Табела со Лифт До Врвот за Складирање, Недовршени

Меѓународни Концепти Табела со Лифт До Врвот за Складирање, Недовршени

Мислење на купувачите:

DEN 2179.20
Износ
Залиха

Карактеристики на месар блок површината.Изграден на цврста parawood.Простор за складирање под врвот 20.9"x29.9"x3.2".Максимална складирање тежина капацитет од 50 кг.Подготвени да се соберат.Номинална за станбени употреба само, не се наменети за комерцијална употреба.Оваа недовршена цврсто дрво Малолетничка Табела со Лифт До Врвот од Меѓународни Концепти ќе ги собере сите décor.Направете го тоа на вашиот сопствен со избирање на вашиот избор на финиш.

Декларирани својства

Најдобри предлози