.

.

Подарок Ознаки со Дупка Денот на Вљубените со Црвена Twines Срцето Намали Испис Корист Ознаки на Вљубените Виси Хартија Labels Подарок Етикета Ознаки за DIY Занаети Вален?

Подарок Ознаки со Дупка Денот на Вљубените со Црвена Twines Срцето Намали Испис Корист Ознаки на Вљубените Виси Хартија Labels Подарок

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Квалитет на Материјалот : Овие хартија срцето ознаки се направени од дебел картон материјал, мириса убаво, добро печатени, сигурен и не се скрши лесно; Секој запис може да биде едноставно удирани со тупаници за бесење и декорација, тие може да ви послужи за долго време.97 инчи Срцето етикети : прибл.Соодветна Големина : Секој од декоративни од валентин налепници е во соодветна големина; Правоаголна labels мерка прибл.Обилна Количина : Ние ви обезбеди пакет на вљубените етикети, содржат 160 парчиња на Денот на Вљубените ознаки, различни стилови и доволни количини за задоволување на вашите секојдневна употреба и замената потреби; Класични бои и дизајни се направи вашиот подароци повеќе интересни и привлечни; Повеќето луѓе ќе сакаат овие налепници за романтични и слатка Денот на Вљубените атмосфера.36 инчи Пакетот вклучува : 160 x Подарок ознаки 1 Тркалаат јаже Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Карактеристики : Материјал : картон и јаже Боја : како на сликата прикажани Големина : Правоаголни етикети : прибл.Искажување емоции за Денот на Вљубените : Можете да го испратите некои подароци со овие и од налепници за подароци за да ги пренесе вашите емоции на Денот на Вљубените, можете да напишете нешто на хартија за да го прикажете вашиот слатка љубов и грижа за другите.36 инчи; Нивната компактна големина го прави лесно да се носат и продавница, и тие може да се вклопат во повеќето подарок торби и снек кеси без преземањето премногу простор; Секоја етикета има дупка на врвот, убаво за виси на повеќето производи и подароци.Широка Примена : На Денот на Вљубените cardstock е и практично, тие се испечатени со [ДА], [ОД], квалитет на хартија материјал го прави лесно да се напише; може да висат нив на Денот на Вљубените подароци, облека етикети, порака етикети, подарок етикети, DIY бележник украси, birthday (роденден), или партија услуги тагови и повеќе; Тие не само што може да ви помогне да се одбележи и разликување различни работи, но исто така да се облекуваат вашиот Денот на Вљубените.Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.Симпатична животно обрасци : Постојат некои животински модели на да од налепници, како што се мечката, глувчето, слон, мачка, bunny и така натаму со некои срцето украсен привлечни за вашиот сака или деца.

Декларирани својства

Најдобри предлози