.

.

'Disagu Дизајн на Кожата за Microsoft Xbox 360 liegend – Мотив Grün

'Disagu Дизајн на Кожата за Microsoft Xbox 360 liegend – Мотив Grün

Мислење на купувачите:

DEN 1116.00
Износ
Залиха

Вашиот Disagu Кожата Зелено Стакло Worktop Saver-от, за да одговара на вашите Microsoft Xbox 360 liegend.Дава вашиот уред посебен стил и штити од гребнатини, нечистотија и отпечатоци од прсти.Особено Лесен и балон-слободен собранието на дизајн на кожата филм без употреба на течности.И покрај оптимална одговорност може да биде брзо, лесно се отстранува без леплива остатоци лево од уредот отстранети.Развој, производство и со оригиналниот уред производство на прецизни машини произведени во Германија.
Големиот дизајн го прави филмот на вашите Microsoft Xbox 360 liegend нешто многу посебен и уникатен и трендовски
На исклучиво наменета дизајн го разубавува вашиот опрема и одлуки за посебен начин на живот додаток.
Модерен и стилски дизајн совршено се вклопуваат
На DISAGU Кожата 2 X Жолта, 2x портокал, 2x Пурпурна дизајн филмот беше дизајниран од страна на страна и во компјутер дизајниран, повеќе erhlst
Вие сте многу уникатна облека за вашиот уред.Развојот директно на оригиналната уред, кој гарантира
Реномирани на DISAGU формата и обликот на прецизност.
Бидејќи нашата кожа decal налепница дизајн блокови од светлина, може да се користи на било кој уред во Боја со тоа не е важно,
Она што боја на вашите Microsoft Xbox 360 liegend.
Особено силна заштита од гребнатини и носат
Нашите дизајн филм, исто така, ќе ги штити вашите Microsoft Xbox 360 liegend од гребнатини и прашина.Филмот себе има
Јасно заштитен слој, така што вашата опрема и кожата decal налепница дизајн секогаш изгледа убаво.Заштита на вашиот
Microsoft Xbox 360 liegend исто така и против загуба на вредност.
Лесно да се закачите и може да биде било траги без меурчиња нема потреба за лепак или течности
Кожата е опремен со специјално дизајнирана база, што дава можност да прикачите Лесно да се качи, без меурчиња.Треба да се
Ние не прв пат да се претвори во исто време, набори на кожата, decal налепница лесно пренослив да се Отстрани, да се инсталира.Нашата кожа decal налепница
Работи исклучително добро, но не остава остатоци кога знаци на истрошеност.
Произведени во Германија се Направени во Германија
Овој дизајнер филм е од нас директно во Германија произведени со прецизност машини.

Декларирани својства

Најдобри предлози