.

.

Lex Altern Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 Ретината 15 12 2020 2018 2019 Dreamcatcher Пурпурна Ѕвезди Шарени Boho Пердув Допир Бар Дизајн Лаптоп Покрива Тастатура Decal Н

Lex Altern Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 Ретината 15 12 2020 2018 2019 Dreamcatcher Пурпурна Ѕвезди

Мислење на купувачите:

DEN 852.00
Износ
Залиха

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.МАТЕРИЈАЛ : висок квалитет на мат финиш винил.Содржи 4 парчиња на налепници : ВРВОТ + ДНОТО + ТАСТАТУРА + ОКОЛУ ТАСТАТУРАТА.КОМПАТИБИЛЕН СО Mac Book Pro 13" 2020 Година (A2289 A2251 A2338 М1), Mac Book Air 13" 2020 Година (A2179 A2337 М1), Mac Book Pro 16" 2019 (A2141), Mac Book Pro 13" 2019 (A2159), Mac Book Air 13" 2018 (A1931 A1932), Mac Book Pro 15" 2018/19 (A1990), Mac Book Pro 13" 2018 (A1988 A1989).КОМПАТИБИЛЕН СО Mac Book Pro 13" 2016/17 (A1706 A1708), Mac Book Pro 15" 2016/17 (A1707), Mac Book 12" (A1534), Mac Book Air 11" (A1370 A1465), Mac Book Air 13" стари (A1369 A1466), Mac Book Pro 13" 2012 (A1278), Mac Book Pro 15" 2012 (A1286), Mac Book Ретината 13" 2015 (A1425 A1502), Mac Book Ретината 15" 2015 (A1398), Mac Book Pro 17" A1279 (2011).Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Без остаток лепак по отстранување.Точната форма и мазна анти-отпечатоци удобно текстура.Без меурчиња.Ве молиме проверете го бројот на моделот ""Axxxx"" на задната страна на вашиот лаптоп пред купување! 1 објект, вклучува 4 налепници : 1x Горниот Капак + 1x Долниот Капак + 1x Полна големина Дланка Остатокот Маска + 1x Тастатура Покрие собата е многу лесно да се инсталира и да ги отстраните.Само кора исклучување на подлога од хартија и го стави на чиста површина на вашиот лаптоп.Вашиот уред ќе остане нови и свежи за подолго време, а вие ќе бидете во можност да го отстраните кожата лесно секогаш кога ќе сакате без никакви остатоци.На налепници додадете без дел на вашиот лаптоп, се задржи оригиналната лаптоп телото се чувствуваат и се уште прават тоа супер модерен.Компатибилен со : Mac Book Air 13" 2020 new - A2179/A2337 М1 Mac Book Air 13" 2018/2019 - A1932 Mac Book Air 13" старо - A1369/A1466 Mac Book Air 11" - A1370/A1465 Mac Book Pro 16" 2019 - A2141 Mac Book Pro 15" 2018/2019 - A1990 Mac Book Pro 15" 2016/2017 - A1707 Mac Book Pro 15" 2012 - A1286 Mac Book Pro 13" 2020 new - A2289/A2251/A2338 М1 Mac Book Pro 13" 2019 - A2159 Mac Book Pro 13" 2018/2019 - A1989 Mac Book Pro 13" 2016/2017 - A1706/A1708 Mac Book Pro 13" 2012 - 1278> Mac Book Ретината 15" До 2015 - A1398 Mac Book Ретината 13" До 2015 - A1502/A1425 Mac Book 12" - A1534.

Декларирани својства

Најдобри предлози