.

.

БОГАТА BRIA Жените Тренингот Сечење на Врвот Лесна Кошула Салата Спорт Долг Ракав Атлетик Фитнес

БОГАТА BRIA Жените Тренингот Сечење на Врвот Лесна Кошула Салата Спорт Долг Ракав Атлетик Фитнес

Мислење на купувачите:

DEN 424.32
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Најлон, 10% Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење. 【Надгради Ткаенина】На направени од 90% најлон+10% spandex, жените спорт култура е направен од високи перформанси ткаенини и специјални шиење занает да ги направи густа доволно за да се покријат, Супер-мека ткаенина фитили влага да ви помогне да остане пот-слободни и chafe-слободни.Четири-насочно водат ткаенина подобрува комфорот и овозможува поширок опсег на движење. 【Моден Дизајн】Јога кошула салата култури блузи, за жени со слика-контура тенок опремени дизајн со midriff култура,екипажот деколте,dotting детали,плетени лесна ткаенина,мека на допир,тело-hugging способен да ги покажува вашите убави крива.Натпревар и со секси спорт фитнес висока половината leggings/шорцеви/хулахопки/тесни фармерки за да се добие луксузен изглед. 【Разноврсна Јога Врвот】Еден од повеќето удобно тренингот за сечење врвови.Оваа лесна долг ракав спортски маици е идеален за која било активност што се планира.како што се трчање, планинарење, вежбање,велосипедизам, јога или секојдневно носат за излегување. 【Палецот Дупка Дизајн】модерен и функционален палецот дупки дизајн може да се задржи на ракавите од менувањето или вее, и помогнат на вашиот ракавите остане стави и раце топли, не дозволувајте ракави стане ограничување, додадете малку повеќе покриеност во ладно време, да обезбеди одличен визија.И поради неговата умерена дебелина, тоа е погоден за сите сезони. 【Големина Известување】 : Почитувани купувачи, бидете внимателни!нашата големина е различна од е.Ве молиме љубезно се однесуваат на големината на табелата покажа во слика.

Декларирани својства

Најдобри предлози