.

.

Цвет Девојка Кошница Ловец Зелена, Прстен Носител Перница слонова коска и Чипка Цвет Кошница, Свадба Прстен Перница Свадба, свадба цвет девојка кошеви (Сребро, 2 Пер

Цвет Девојка Кошница Ловец Зелена, Прстен Носител Перница слонова коска и Чипка Цвет Кошница, Свадба Прстен Перница Свадба, свадба

Мислење на купувачите:

DEN 5464.80
Износ
Залиха

Цвет Девојка Кошница Ловец Зелена, Прстен Носител Перница слонова коска и Чипка Цвет Кошница, Свадба Прстен Перница Свадба, свадба цвет девојка кошеви ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ го ПРВИОТ : ве Молиме изберете примарна боја (ткаенина боја) во паѓачкото мени над квантитет.Исто така, ве молиме изберете ја вашата додатоци во паѓачкото мени.Ако ви треба други комбинација на додатоци - ми испрати порака ;) јас ќе одговорат многу брзо.Прстен Носител Перница мерки : 7 инчи x 7 инчи (17.8 x 17.8 cm).Цвет Девојка Кошница мерки : 6,3 инчи во дијаметар.Околу 10-11 инчи висок и околу 4-4.5 инчи, длабоки.Единство Свеќи Големина : Држи Свеќа - 10 инчи (25 cm) Столб Свеќа - 5.5 инчи висок (14cm) и 2 3/4 инчи во дијаметар (7 cm).Свадба Гостин Книга Сет Сет на три - Свадба Гостин Книга и Пенкало со Пен Мирување.Хард корица Гостин Книга е достапна во само една боја - бела (види слика).Таа има 40 дебела бела трудови (150 g/m) Гостин Книга Сет димензии : 9 x 6.3 x 0,8 инчи (23 x 16 x 2 cm) Сите свадба додатоци страна направени во САД од страна на Алекс Емоции - #1 на Америка свадба додатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози