.

.

широк заб чешел широк заб чешел за кадрава коса широк заб чешел за влажна коса се Избегне губење на knotting Влажна и сува употреба (3-парче сет)

широк заб чешел широк заб чешел за кадрава коса широк заб чешел за влажна коса се Избегне губење на knotting Влажна и сува употреба

Мислење на купувачите:

DEN 222.96
Износ
Залиха

Широк заб чешел е изработен од ABS материјал, еколошки материјал, таписерии изработка, 3 бои : црна, розова, сина.Исклучителна заоблени чешел заби, без оштетување на косата : помалку губење на влечење, понежен за нега на коса.Преносни виси дупка дизајн е погодно за складирање, што го прави повеќе сакаат да ги користат.Чешел е светлина и не се тешки, не се заморуваат да ги користите, и да се чувствува удобно.Производ големина : 9.44*2.48 во.широк заб чешел широк заб чешел за кадрава коса широк заб чешел за влажна коса се Избегне губење на knotting Влажна и сува употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози