.

.

Кожа Заковки Копчиња, Snap сврзувачки елементи Алатка за Полнење Шарени Метал Prong Прилепува Копчиња 200Pcs Метал Snap Копчиња за Фармерки за Изработката за Шиење за Кеси

Кожа Заковки Копчиња, Snap сврзувачки елементи Алатка за Полнење Шарени Метал Prong Прилепува Копчиња 200Pcs Метал Snap Копчиња за

Мислење на купувачите:

DEN 895.20
Износ
Залиха

Овие сврзувачки елементи колекции може да се користи за DIY, одржување на бебе пелени, raincoats, јакни, капи, итн.Копчето е изработен од месинг материјали со висок квалитет, лесен за употреба во практичниот живот.Prong snap копчето се спакувани во кутија, и секоја боја е одвоена одделно да се прави разлика тоа.Метал prong е заштита на животната средина, не-токсични и безопасно, која ги поддржува исклучителна изработка.Одговара за облека копчето инсталација, рака crimp plier е со високи перформанси според строго правило.Функција : 1. Метал prong е заштита на животната средина, не-токсични и безопасно, која ги поддржува исклучителна изработка.2. Prong snap копчето се спакувани во кутија, и секоја боја е одвоена одделно да се прави разлика тоа.3. Овие сврзувачки елементи колекции може да се користи за DIY, одржување на бебе пелени, raincoats, јакни, капи, итн.4. Копчето е изработен од месинг материјали со висок квалитет, лесен за употреба во практичниот живот.5. Одговара за облека копчето инсталација, рака crimp plier е со високи перформанси според строго правило.Спецификација : Предмет Тип : Метал prong Пакет : 1 x Рака Crimp Plier, 2 x Гума, 1 x Справи со, 1 x Крпа, 200 Поставува x Button Material : Brass Uses : Облека копчето инсталација на Пакетот Листа : 1 x Рака Crimp Plier2 x Rubber1 x Справи со 1 x Крпа 200 Поставува x Копчето.

Декларирани својства

Item Type:
Metal prong
Package:
1 x Hand Crimp Plier, 2 x Rubber, 1 x Handle, 1 x Cloth, 200 Sets x Button
Material:
Brass
Uses:
Clothing button installation
Package List:
1 x Hand Crimp Plier :
2 x Rubber :
1 x Handle  :
1 x Cloth  :
200 Sets x Button :

Најдобри предлози