.

.

AKOAK 100Pcs/set 15mm Дрвени Мешана Боја Две Очи Цвет Копчето Децата Облека Копчето, да се Облекува Кошулата Декоративни Копчето, DIY Занает Копчето за Шиење

AKOAK 100Pcs/set 15mm Дрвени Мешана Боја Две Очи Цвет Копчето Децата Облека Копчето, да се Облекува Кошулата Декоративни Копчето,

Мислење на купувачите:

DEN 137.28
Износ
Залиха

Материјал : дрво; големина : прибл. 15mm / single; пакетот вклучува : 100 Компјутери дрвени цвет копчето (мешана боја).Тоа е идеален за шиење или ткаење обичните фустани или cardigans.Корисно за редовни игра проекти и кукла костими пред и по завршувањето на училиштето.Различни бои и дизајни, убаво DIY подароци.Широк спектар на употреба : може да се користи во текстил, џемпери, палта и други облека, исто така, може да се користи за децата DIY рачно изработени материјали, копчето цвет, креативни сликарство и така натаму.Опис : Материјал : Дрво Бои : Мешана боја Количина : 100 Големина : Прибл. 15mm поле на примена : Волнени грб, Кошула, Џемпер, Ранец, Костим, Надолу јакна, Памук мантил, Капа, Работна облека, Фармерки, итн.Пакетот вклучува : 100 x Дрвени Цвет Копчиња (Мешана Боја) - Тоа е идеален за шиење или ткаење обичните фустани или cardigans. - Корисни за редовно игра проекти и кукла костими пред и по завршувањето на училиштето. - Различни бои и дизајни, убаво DIY подароци. - Широк спектар на употреба : може да се користи во текстил, џемпери, палта и други облека, исто така, може да се користи за децата DIY рачно изработени материјали, копчето цвет, креативни сликарство и така натаму.Забелешки : - ќе добиете иста боја и стил како на сликата, многу симпатична објект!Она што го гледате на фотографијата е она што ќе добиете. - Гаранција не исчезнува, светла боја, водоотпорен и издржливи. - Ве молиме проверете ја големината на копчето внимателно пред да го купат. - Големината на копчето се мери со професионална caliper, но, постои уште една неизбежна грешка, грешка е околу половина millimeter, обично не влијае на користењето! - Мали предмети не се погодни за деца под три години. - ДОБРА УСЛУГА ЌЕ се ДОБИЕ : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ИМААТ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ!.

Декларирани својства

Најдобри предлози