.

.

minifinker Игра Конзола Екранот, Преносни Приказ Практични за Забава

minifinker Игра Конзола Екранот, Преносни Приказ Практични за Забава

Мислење на купувачите:

DEN 1317.60
Износ
Залиха

Појасна динамички слики, 1080 P и HDR рендерирање промените вашата перцепција на боја и redefines визуелен празник.Не dock е потребно.Моќта и на екранот се поврзани во една линија за да ги задоволи возбудата на игри искуство.Тоа е компатибилен со голем број на конзоли за играта, и да биде поврзан за PS/за НС/за XBOX/за ПРЕФРЛАЊЕ и други конзоли за играта.Во исто време, тоа може да биде поврзан со глувчето и тастатурата и поддршка PD двонасочна напојување протокол.Поддршка мобилен телефон конекција и мобилен телефон PC режим, мобилен телефон може да се менува со ТЕЛЕВИЗОР или компјутер во секунди, поддршка HDMI/Тип‑C до внесување на мобилен телефон екран, се реализира со голем екран игра игра, забава, гледање филмови, работа итн.Функција : 1. Појасна динамички слики, 1080 P и HDR рендерирање промените вашата перцепција на боја и redefines визуелен празник.2. Тоа е компатибилен со голем број на конзоли за играта, и да биде поврзан за PS/за НС/за XBOX/за ПРЕФРЛАЊЕ и други конзоли за играта.3. Не dock е потребно.Моќта и на екранот се поврзани во една линија за да ги задоволи возбудата на игри искуство.4. Поддршка мобилен телефон конекција и мобилен телефон PC режим, мобилен телефон може да се менува со ТЕЛЕВИЗОР или компјутер во секунди, поддршка HDMI/Тип‑C до внесување на мобилен телефон екран, се реализира со голем екран игра игра, забава, гледање филмови, работа итн.5. Во исто време, тоа може да биде поврзан со глувчето и тастатурата и поддршка PD двонасочна напојување протокол.Спецификација : Предмет тип : Преносни Display Material : ABSColor : black Weight : Прибл. 1569g големина на Екран : 15.6-inch Screen тип : IPSResolution : 1920x1080 Contrast сооднос : 16 : 9 Average светлина : 300cd/m2 Dot теренот : 0.1 mm Response брзина : 3ms Interface : Тип-в x 2, x 1, 3.5 mm x 1, micro USB x 1 Applicable опрема : за PS/за НС/за XBOX/за ПРЕФРЛАЊЕ конзоли за игри, компјутери, и др.Пакет Листа : 1 x Display1 x Вештачка кожа case1 x Моќ cord1 x адаптер cable1 x Тип-C адаптер cable1 x Заградата.

Декларирани својства

Item type:
 Portable Display
Material:
ABS
Color:
black
Weight:
Approx. 1569g 
Screen size:
15.6-inch
Screen type:
IPS
Resolution:
1920x1080
Contrast ratio:
16
Average brightness:
300cd/m2
Dot pitch:
0.1mm
Response speed:
3ms
Interface:
Type-c x 2, x 1, 3.5mm x 1, microUSB x 1
Applicable equipment:
for PS/for NS/for XBOX/for SWITCH game consoles, computers, etc.
Package List:
1 x Display :
1 x Artificial leather case :
1 x Power cord :
1 x adapter cable :
1 x Type-C adapter cable :
1 x Bracket :

Најдобри предлози