.

.

Ему Летаат Коњ Tshirt, Тоа е Подигање Wearin' Кабина Muckin' Hoof Pickin' Коњ Lovin' Памук Tees

Ему Летаат Коњ Tshirt, Тоа е Подигање Wearin' Кабина Muckin' Hoof Pickin' Коњ Lovin' Памук Tees

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

Удобен Ткаенини : страшни и кул Коњ кратко sleeve tee кошула за мажи / жени е направена од 100% памук ткаенини, меки и удобни ткаенина.Професионални Печати : Печатени на насловната на возрасни унисекс т-маица.Direct-to-облека за да се обезбеди боја-стабилност и трајност на трајни на дизајнот.Модни Совети : Пар смешни Коњ 100% памук графички tee со едноставна облека, како што се фармерки, шорцеви, панталони.Одлично за статистика, на работа, дома или на било отворено прилика.Унисекс Големината : Достапен во големини S-3 XL.За точно големината информации, ве молиме погледнете на големината на табелата избрана како последната слика на листата.Направи Најдобар Подарок : Нашата убава и новина 100% памук, tee кошули за мажи / жени / пријатели / семејство се совршен подарок за најважните луѓе во вашиот живот!Покаже на нив ќе се грижат со внимателен подарок на посебни празници.Коњ Tshirt, Тоа е Подигање Wearin' Кабина Muckin' Hoof Pickin' Коњ Lovin' Памук Tees Дали сте во потрага за совршен кошула подарок идеи од вашите најблиски?☛ Оваа прекрасна, кул Коњ графички унисекс tee кошула е најдобар избор за вас.Поради тоа што има : ⌑ Направен од 100% памук, мека ткаенина, овозможувајќи ви да остане кул целиот ден долг без разлика во која дејност ќе се прави.⌑ Овој повик лабава т-маица врвот кој се снимени вратот, кратки ракави, две-игла hemmed ракави и дното нема да откријат.⌑ Дизајнот е ставен на предниот дел на возрасни унисекс кратко sleeve tee кошула.Користење на високо-одделение мастило и технологија на печатење за да се обезбеди живописни бои и трајност на трајни.⌑ Совршен за активности на отворено како трчање, тренингот, едрење, патуваат, пливање, пешачење.Оваа смешна 100% памук маица прави да се чувствувате кул и удобно во целиот дена.Што би ова tee кошула направи голем дар за?⌑ Оваа новина графички tshirt за мажи / жени е совршено се вклопуваат за вас, за вашите пријатели и семејство.⌑ Овој кул возрасни tshirt може да биде голема Божиќ подарок, Роденденски подарок, Дипломирањето подарок, Пензионирање подарок или било видови на подарок за некоја посебна прилика.⌑ Можете да им даде на овие страшни кратко sleeve tees за лекување на Себе си или да ја користите како подарок за Сопруг, Сопруга, Дедо, Баба, Тато, Мама, Брат, Сестра, Пријатели, Soulmate, Соработници, Шеф и некој специјален во вашиот живот.☛ Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате потреба од дополнителни информации.

Декларирани својства

Најдобри предлози