.

.

DIY Занаети Игла Уметност Домаќинство Шиење Додатоци Везови Конец Организатор Крстот Бод Тема Носителот Складирање Алатки(Сина)

DIY Занаети Игла Уметност Домаќинство Шиење Додатоци Везови Конец Организатор Крстот Бод Тема Носителот Складирање Алатки(Сина)

Мислење на купувачите:

DEN 467.76
Износ
Залиха

20 позиции конец картичка, држи повеќе конец и да ја задржите вашите теми метежот-слободни.Тоа ќе биде полесно да се најде на линијата што треба, се направи полесно за вас да се грижат и да го користите вашиот линија.Користење на пластични материјали, е издржлив, економски, практично и не се плаши од фрактура, може да се користи постојано.Поминуваат помалку време средиме вашиот теми, ги задоволат секојдневните потреби.Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : Крстот Бод Додатоци.Вие сте добредојдени да ги купите нашите производи.Нашата Општа бренд производи се 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Главно посветена на квалитет на производот и услугите.Ако имате било производ потреби, можете да ги купите нашите products Color : Виолетово/Сино/Зелено/Розова/Жолта/Orange Spend помалку време средиме вашиот теми, ги задоволат секојдневните потреби.Тип : Крстот Бод Accessories20 позиции конец картичка, држи повеќе конец и да ја задржите вашите теми метежот-слободни.Тоа ќе биде полесно да се најде на линијата што треба, се направи полесно за вас да се грижат и да го користите вашиот линија.Користење на пластични материјали, е издржлив, економски, практично и не се плаши од фрактура, може да се користи постојано.Дупка Големина : 1.5 cm/0.6 inch Material : Plastic Brand Нови и Високо Quality Size : 19.3x8cm/7.6x3.15inch Package Вклучуваат : 1 x Конец Organizers Warm Совети : 1.Поради светлината и го следи ефект, бои може да има лесно разлика.2.Ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот разбере.3.1 Mm=0.039 инч.*По-продажбата на услугата : По купување на нашите производи, ако имате било какви прашања, можете да ни e-mail за консултации.Ние ќе одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние обезбеди враќање или надоместок, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Декларирани својства

Најдобри предлози