.

.

Џејмс Ерл Џонс Потпишан Autographed 4X6 Индекс на Картичка Star Wars Darth Vader BGS

Џејмс Ерл Џонс Потпишан Autographed 4X6 Индекс на Картичка Star Wars Darth Vader BGS

Мислење на купувачите:

DEN 13775.76
Износ
Залиха

Beckett Authentication - на компанија која обезбедува на автентичноста на овој објект.Повеќето предмети ќе дојде со појавување на холограмот налепница и Сертификат.Некои предмети може да се дојде само со холограм во прилог.Ве молиме да видите на сликите за повеќе детали.Оваа ставка беше рака-потпишан од страна на спортист или личност.Ова НЕ е репродуциран autograph.Ве молиме да видите на сликата внимателно да се осигура објектот на квалитетот ќе ги задоволи вашите потреби.Ние може да имаат повеќе копии на овој објект на располагање � може да има мали разлики во оној што ги добивате.Ако постои ГРБ број во објектот насловот, ќе добиете ТОЧНАТА ставка сликата освен ако не е поинаку наведено.Многу од нашите забава autographs се добиени во лице и заверен од страна на трети лица authenticators и се 100% гарантира за живот.Некои фотографии може да се покаже мали знаци и се носат кои доаѓаат со процесот на следење надолу овие тешки autographs.Ве молиме имајте предвид - Забрзан Превозот не е достапна на поголем/потешки предмети.Врамени дресови, врамени фотографии 16 X20 или поголема, итн.не може да биде право.Ве молиме контактирајте со нас прво да бидете сигурни.Клиенти со повеќе враќа, може да се наплаќа 15% restocking надомест за без грешка наредби.Ова е за еден Џејмс Ерл Џонс autographed 4 X6 Индекс на Картичка.

Декларирани својства

Најдобри предлози