.

.

Европската Реката Село Needlepoint Платно A00665 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

Европската Реката Село Needlepoint Платно A00665 (18CT Моно Делукс,12 X 15)

Мислење на купувачите:

DEN 455.76
Износ
Залиха

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Модел, Светли Бои, Живописни Дизајн.Палета На Бои За Граница За Референца, Нема Боја Кодови / Броеви.

Декларирани својства

Најдобри предлози