.

.

Bucilla 1995 година мечето Божиќ Порибување Jeweled Чувствува Applique Needlepoint КОМПЛЕТ 15 Дијагонала Зимски Одмор Оркестарот

Bucilla 1995 година мечето Божиќ Порибување Jeweled Чувствува Applique Needlepoint КОМПЛЕТ 15 Дијагонала Зимски Одмор Оркестарот

Мислење на купувачите:

DEN 838.80
Износ
Залиха

Комплет Вклучува : Печат се чувствува за applique & вез, везови забен конец, боја одделени sequins и монистра, игли и лесно да се следат инструкциите, со насоки за прилагодување.Кутии не се вклучени. 15" дијагонала.Комплет #33253. 1993. Jeweled Божиќ Порибување Чувствува Applique Комплет со 3 D Теди Мечки - Инструкции се вклучени за персонализација.

Декларирани својства

Најдобри предлози