.

.

Кат 1 Брз Hitch Черупка Колекции Тешки Челик Категорија Една Алатка Tuff Черупка Сет

Кат 1 Брз Hitch Черупка Колекции Тешки Челик Категорија Една Алатка Tuff Черупка Сет

Мислење на купувачите:

DEN 839.76
Износ
Залиха

Употреба на МАЧКА 1 или Категорија 1 Спроведува за Употреба со Брз Hitch Системи.Висок Квалитет На ' Рѓа-Превентивна Цинк Слој.Лесно да се Инсталира и да се доаѓа со Тек Pin.Подобрување на компатибилност на вашите Категорија 1 спроведе со овие i Match Bushings.Тие едноставно слајд над вашиот Категорија јас игли за безбедна се вклопуваат во вашата i Match hitch.На Черупка се еден чекор 3,1 редуктор и вклучува два страна ракав рамо bushings, две врвни линк черупка и се тркалаат иглички.Производ вклучува 1 Брз Hitch Bushings за побезбедна одговара(Сега вклучува двојно врвот линк bushings.Случаен број на пиновите : 2 игли или 4 пина во секој сет).

Декларирани својства

Најдобри предлози