.

.

Кристал Кристал Коса Клип, Француски Коса Клип Додатоци, Метални Легури Коса Клип,

Кристал Кристал Коса Клип, Француски Коса Клип Додатоци, Метални Легури Коса Клип,

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Клипот е инкрустирани со многу rhinestones, многу блескави, правејќи ја вашата фризура многу примамливо и сјајна.Секој hairpin е направен од високо-квалитет electroplated метал, легура материјал, не е лесно да се деформира, и може да се носи за долго време.Оваа коса клип е добар избор за годишнини, родендени, свадби и секојдневно носење.Наставниците Ден, Божиќ, Денот на Мајката, Нова Година е Ден, итн.се добри подароци за семејството и пријателите.Оваа дама е коса клип е лесно да одговара на различни стилови на облека, како здолништа, џемпери и сл., и може да се користи како убава декорација за да направи да изгледаат повеќе шармантен.Не постои ризик за купување на нашите производи, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Моден изработка, класичен ретро стил, погоден за сите видови на фризури.

Декларирани својства

Најдобри предлози