.

.

Rhinestones Пеперутка Коса Клип 4 Парчиња Лак Накит Headdress Barrettes Пролет Кристал Коса Клипови Bling Пеперутка Клипови Сјајот Кристал Коса Додатоци за Жени Девојка Дама Тинејџ

Rhinestones Пеперутка Коса Клип 4 Парчиња Лак Накит Headdress Barrettes Пролет Кристал Коса Клипови Bling Пеперутка Клипови Сјајот

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Соодветни во стилови : ќе добиете вкупно 4 парчиња на кристал коса лакови во различни стилови; количините и стилови на овие rhinestones пеперутка коса клипови се доволни за да можете да ја користите и да го замени, и може лесно да ги исполни вашите секојдневна употреба и други барања.Овие сјајот на косата клипови за жените има деликатна дизајн, прекрасен изглед, со исклучителна изработка и широк спектар на usages, шармантна и практични.94 инчи Количина : 4 парчиња Пакетот вклучува : 4 x Rhinestones пеперутка коса клипови Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Карактеристики : Материјал : алуминиум, rhinestones Боја : како на фотографии е прикажано Големина : прибл.Голтање ризик може да постои, ве молиме да се држат настрана од мали деца.

Декларирани својства

Најдобри предлози