.

.

YIJU 300 X 350 X 150mm Burlap Чанта Лен Шопинг Торба за Пакување Кутија Лименки

YIJU 300 X 350 X 150mm Burlap Чанта Лен Шопинг Торба за Пакување Кутија Лименки

Мислење на купувачите:

DEN 375.12
Износ
Залиха

Дизајн со Бамбус јамка рачки за подигањето на рака suppersure.Совршен за Tealeaf Кутија, Подарок Кутија, кујна торба итн.Materila Burlap Лен и издржливи во употреба.Гроздобер Enviromental Супермаркет Шопинг Торба за Секојдневниот Живот.Големина : Прибл. 300 x 350 x 150mm / 11.81 x 13.78 x 5.91 инч.Опис : - Гроздобер Enviromental Супермаркет Шопинг Торба за Секојдневниот Живот. - Совршени за Tealeaf Кутија, Подарок Кутија, кујна торба итн. - Materila Burlap Лен и издржливи во употреба. - Дизајн со Бамбус јамка рачки за подигањето на рака suppersure. Големина На : Прибл. 300 x 350 x 150mm / 11.81 x 13.78 x 5.91 инч.Спецификација : - Материјал : Burlap + Животната средина PEPackage Вклучува : 1 Парче Burlap Лен Handbag Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози