.

.

ProSelect Мо Кинолошки Претставник Кат Решетки Песочник

ProSelect Мо Кинолошки Претставник Кат Решетки Песочник

Мислење на купувачите:

DEN 937.44
Износ
Залиха

Дизајнирано за да ги задржи миленици чиста, сува, и возвишено.Големина за да ги собере Pro Select Модуларен Кинолошки Кафези.Песочник боја координати со боја на Pro Select Модуларен Кинолошки Кафези.Направени од силен, издржлив прав-обложени челик.Исто така достапен и на Средни и Големи димензии.Песочник-боја Pro Select Модуларен Кинолошки Замена на Подот Решетки се со цел да се вклопи Pro Select Модуларен Кинолошки Кафези. • Дизајниран за да се задржи миленици безбедно да се издигнати над отпад фах • Направени од силен, издржлив прав-обложени челик • Прекрасни песочник боја координати со боја на нашите Модуларен Кинолошки Кафези • Жица проред е ½ "x 4" Материјал : Прав-обложени челик Димензии : • Мали кат решетки мерка 22"L x 15¼"W x 2½"H • Среден кат решетки мерка 26"L x 21"W x 2½"H • Големи решетки (сет на два) секој мерки 26"L x 21"W x 2½"Х.

Декларирани својства

Најдобри предлози